Kūrybinis vakaras (svečiuose Aistis Mickevičius)

"Pokalbiai tarp gėlių" kūrybinis-floristinis vakaras. Svečiuose Aistis Mickevičius. Renginys įvyko 2024-02-29

3/1/2024

Vakar įvyko pirmas mūsų kūrybinis vakaras "Pokalbiai tarp gėlių". Iki šiol viskas vyko per atstumą: pokalbius su įdomiais meno ar kultūros žmonėmis buvo galima pasiklausyti radijo bangomis ar internetu, tačiau vis trūko to gyvo bendravimo, kai žiūrovas gali užduoti sau rūpimą klausimą ar tiesiog nusifotografuoti su vakaro svečiais.

Taipogi, ne visi turi galimybių, laiko ir noro dalyvauti ilgose, intensyviuose floristikos kursuose, dalis dalyvių tiesiog ieško trumpo ir malonaus laiko praleidimo būdo. Būtent tam ir skirti šie neįpareigojantys vakarai. Pirmąjį vakarą jaukiame Medininkai restorane susirinko dvylika žingeidžių moterų.

Sutikome jas su taure burbuliukų iš Šampane bei Mulate šokolado plytelėmis. Po trumpo susipažinimo, atvyko ir pagrindinis vakaro svečias Aistis Mickevičius, kuris virš valandos dalinosi nišinės parfumerijos užkulisiais. Buvo daug klausimų, įdomių faktų ir be abejonės bendrų nuotraukų. Vakaro eiga užbaige mini floristinės dirbtuvės kurių metu kiekvienas svečias sukūrė po nedidele puokštelę. Labai džiugų už tokį pavykusi startą, ir tikiuosi greitu metu susitiksime dar kartą!